Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Airbnb zapłaci ci za spędzenie lata w malowniczej włoskiej miejscowości

Marzyliście kiedyś o zamieszkaniu we Włoszech? Dzięki nowemu konkursowi Airbnb to możliwe!
.get_the_title().

Grottole to niewielka miejscowość mieszcząca się w południowych Włoszech w pobliżu Matery. Mieszka w niej zaledwie 300 osób, tymczasem aż 600 domów stoi pustych. Lokalna organizacja Wonder Grottole, która zajmuje się rewitalizacją zabytkowych budynków w miasteczku, postanowiła połączyć siły z Airbnb.

Efektem tej współpracy jest konkurs, dzięki któremu czworo szczęśliwców spędzi w Grattole za darmo aż 3 letnie miesiące.

Airbnb pokryje koszty zakwaterowania i dojazdu. Każda z wygranych osób dostanie też kieszonkowe na swoje wydatki w wysokości 900 euro miesięcznie.

„Turnus” w Grottole trwać będzie od 1 czerwca do 30 sierpnia.

Szczęśliwcy będą mogli zwiedzać zamki z X wieku, jeździć na rowerach, odwiedzić tamtejsze gospodarstwa, a także poznać włoskie życie od podszewki.

W końcu nie będą oni tylko turystami, a tymczasowymi mieszkańcami Grottole – dzięki temu mają tchnąć nowego ducha w to miejsce i stać się ambasadorami lokalnej kultury. W programie przewidziana jest także integracja z lokalnymi mieszkańcami. Brzmi ciekawie? Aplikacje możecie składać tutaj do 17 lutego.

TRAVEL