Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Elon Musk sprzedaje miotacze ognia na wypadek… ataku zombie. Można je zamówić do Polski

Miliarder zapewnia, że asortyment jego firmy The Boring Company przyda się w wypadku apokalipsy zombie.
.get_the_title().

Kiedy Elon Musk ogłosił, że jego firma The Boring Company będzie sprzedawać miotacze ognia, wielu uznało, że żartuje. W końcu The Boring Company zajmuje się zupełnie czymś innym – drążeniem podziemnych tuneli, które służyć będą do transportu (i sprzedażą czapek z daszkiem z logo firmy).

Okazuje się jednak, że miliarder mówił jak najbardziej poważnie – w przedsprzedaży można już zamawiać miotacze ognia od Muska.

Cena jednej sztuki to 500 dolarów (około 1650 złotych). Dotychczas złożono już ponad 7 tys. zamówień na ponad 20 tys. miotaczy ognia.

Elon Musk zapewnia, że sprzęt jest w pełni legalny. Zgodnie z wytycznymi amerykańskiego Biura ds. Alkoholu, Tytoniu, Broni Palnej oraz Materiałów Wybuchowych (ATF) długość płomienia nie może być większa niż 10 stóp, czyli około 3 metrów. Tak jest w wypadku miotaczy od The Boring Company. Dodatkowo można zamówić także firmową gaśnicę za 30 dolarów. – Kiedy rozpocznie się apokalipsa zombie, będziesz się cieszyć, że kupiłeś miotacz ognia – tak Musk reklamuje swój produkt na Twitterze.
Możliwa, lecz zdecydowanie nietania, jest także dostawa do Polski – za dodatkowe 280 dolarów (ok. 930 złotych) przesyłka zostanie wiosną dostarczona do waszych drzwi.

Great for roasting nuts

Post udostępniony przez Elon Musk (@elonmusk)

Źródło: Dezeen
Tekst: NS

MOTO