Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Fotograf pokazuje, jak wyglądałoby nasze życie z alpakami. Spoiler: rewelacyjnie!

Do tej pory myśleliśmy, że nasz żywot jest całkiem w porządku, ale teraz wiemy, że był i będzie tylko iluzją szczęścia, dopóki w naszym salonie, barze i nawet pod prysznicem nie pojawi się alpaka!
.get_the_title().

Zdjęcia czworonożnych słodziaków powstały do kalendarza ściennego na 2019 rok, który był do kupienia tutaj . Koekkoek w 2017 roku stworzył projekt z kotami uchwyconymi w trakcie lotu pod tytułem „Jumping Cats”, który okazał się dużym sukcesem. Niemniej jednak po tym doświadczeniu, które musiało być iście urocze, fotograf stwierdził, że ma dosyć kalendarzy, a do tego nie zamierza już dłużej pracować ze zwierzętami.

W 2018 roku natknął się jednak na alpaki, a te błyskawicznie zbombardowały go swoją pozytywną energią. Jej ładunek był tak wielki, że artysta uznał, że musi się nią podzielić z innymi. Tak powstał „Better living with Alpacas Calendar 2019”.

Zanim jednak z powodu braku kalendarza postanowicie zainwestować w alpakę, musicie dobrze się zastanowić, czy macie odpowiednie warunki mieszkaniowe. Koekkoek zdradził bowiem magazynowi „Office” jeden ważny fakt z bakcstage’u sesji.

Mianowicie – alpaki same wybrały lokalizacje zdjęć i brały pod uwagę tylko architekturę najlepszego sortu, czyli wnętrza zaprojektowane m.in. przez Adolfa Loosa i Miesa van der Rohe’a.

Ikeowskie stoliki Lack wciągają więc pewnie na śniadanie! 😉

Autorem użytych w tekście zdjęć jest Daniel Gebhart de Koekkoek
Tekst: Kinga Dembińska

SURPRISE