Jest nowa okładka Vogue Polska. Kolejny dowód na to, że cofamy się w czasie

Herzigova na nowej okładce Vogue Polska, Crawford w najnowszej kampanii Reserved – czy aby na pewno mamy 2018?
.get_the_title().

Po głośnym pierwszym numerze Vogue Polska, a zwłaszcza jego okładce z Anją Rubik i Małgosią Belą, wielu czekało na kolejny ruch redakcji. Ta znowu zaskakuje, choć przypuszczamy, że nowy numer nie wywoła już takiego poruszenia poza światkiem modowym.

Na pierwszej stronie marcowego numeru znalazła się odrobinę starsza koleżanka po fachu wspomnianych modelek, Eva Herzigova.

Popularna w latach 90. supermodelka stała w jednym rzędzie z takimi nazwiskami jak Naomi Campbell, Kate Moss czy Linda Evangelista. Do ich „składu” należała także Cindy Crawford, która… pojawiła się w najnowszej kampanii Reserved. Brand, który ostatnio zaskakuje (przypominamy sesję w stylu Gucci zrealizowaną na warszawskiej Hali Mirowskiej) również postanowił zakręcić kołem machiny czasu i sięgnąć po pięćdziesięciodwuletnią modelkę. To kolejna po pokazie Versace próba odświeżenia wizerunku ikon świata modelingu. Rozumiemy tęsknotę za latami 90., ale czy nie czas zacząć sięgać po nowe talenty zamiast wciąż wybierać te same nazwiska?

vogue
okładka Vogue Polska z Evą Herzigovą
vogue
Cindy Crawford w nowej kampanii Reserved

Tekst: DS

FASHION