Ktoś znalazł i opublikował zdjęcia legitymacyjne Taco Hemingwaya i Quebonafide. Efekt? Nowy viral

O ile na obrazku szybko rozpoznamy Taco Hemingwaya, to ciężko uwierzyć, że znajduje się na nim także Quebonafide.
.get_the_title().

Duet Taconafide, który, jak wieszczyliśmy, zapowiadał swoiste trzęsienie na rynku muzycznym, rzeczywiście bije rekordy popularności. Pierwszy singiel z teledyskiem wspólnego projektu Taco Hemingwaya i Quebonafide pt. „Tamagotchi” w ciągu dwóch tygodni został odtworzony ponad 13 mln razy na YouTubie. Z kolei na polskim Spotify utwór był najczęściej słuchanym singlem tygodnia (odsłuchano go wówczas 1 797 617 razy) i wyprzedził nawet słynne „Shape Of You” Eda Sheerana.

Taconafide wypuścił wczoraj trzeci singiel zwiastujący płytę „SOMA 0,5 mg” pt. „Metallica 808” (choć nie minęła jeszcze doba, wyświetlono go już ponad milion razy). Ale internet podbija dzisiaj także pewien obrazek związany z tymi panami. O co chodzi?

Ktoś wyszukał w katalogu studentów Uniwersytetu Warszawskiego, na którym raperzy niegdyś studiowali (Quebo uczył się filozofii, a Taco uczęszczał na kulturoznawstwo), ich nazwiska. Choć w przypadku Filipa Szcześniaka opublikowane zdjęcie nie robi wrażenia, trzeba przyznać, że na fotografii legitymacyjnej Kuby ciężko odnaleźć ślady wydziaranego gościa, który dzisiaj zaskakuje kolorowymi fryzurami i ekscentrycznymi stylówkami. Stąd całe zamieszanie. Zresztą, zobaczcie sami.

TU I TERAZ