Radosnego przesilenia, wiedźmy! Mamy zwiastun „Chilling Adventures of Sabrina: Zimowa Opowieść!”

Kościół Nocy celebruje przesilenie zimowe. W tę najdłuższą noc w roku rodziny gromadzą się, aby śpiewać pogańskie kolędy i opowiadać historie o duchach. Ale święta to także czas odwiedzin – zarówno tych mile widzianych, jak i niepożądanych gości. Nigdy nie wiadomo, co wyskoczy z komina... Tak Netflix zapowiada specjalny odcinek przygód Sabriny Spellman.
.get_the_title().

Na dwa tygodnie przed zimowym przesileniem wszyscy raz jeszcze wrócimy do Greendale.

14 grudnia znajdźcie wygodny kąt i poczujcie magię strasznych świąt!

Tych, którzy nie znają jeszcze serialu o Sabrinie, informujemy, że „Chilling Adventures of Sabrina” to mroczna opowieść o dorastaniu Sabriny, nastoletniej czarownicy. W jej historii aż kipi od przerażających zdarzeń, tajemnej wiedzy i, co oczywiste, czarnej magii.

W tej utrzymanej w stylistyce „Dziecka Rosemary” i „Egzorcysty” adaptacji uznanego komiksu Sabrina będzie musiała pogodzić ze sobą dwie drzemiące w niej natury — czarownicy i śmiertelnika — oraz stawić czoła siłom zła, które zagrażają jej, członkom jej rodziny i codziennej rzeczywistości zwykłych ludzi.

Autorem scenariusza jest showrunner serialu „R​iverdale” i dyrektor kreatywny „Archie Comics” ​Roberto Aguirre-Sacasa. Producentami wykonawczymi są Aguirre-Sacasa i twórcy „Riverdale” Greg Berlanti, Sarah Schechter, CEO „Archie Comics” Jon Goldwater oraz Lee Toland Krieger. Serial produkuje firma Warner Bros. Berlanti Productions. W serialu występują: Kiernan Shipka, Miranda Otto, Lucy Davis, Ross Lynch, Michelle Gomez, Chance Perdomo, Jaz Sinclair, Richard Coyle, Tati Gabrielle, Adeline Rudolph, Abigail Cowen, Lachlan Watson oraz Bronson Pinchot.

Print
Print Text
Zobacz więcej
Wybierz region
Facebook