Jeśli twoja praca to jedno wielkie biznesowe rodeo, to krzesło pozwoli ci lepiej wczuć się w klimat

Może nie jesteś Billem Gatesem biznesu, Fredem Asteirem parkietu, Kubicą szos, ale dzięki temu krzesłu możesz być Lucky Lukiem swojego open space’u!
.get_the_title().

Jeśli najlepszą rzeczą, jaka spotyka cię w pracy jest to, że możesz się kręcić na krześle, to wiedz, że może być jeszcze lepiej! Kołyszące się krzesło natychmiast stanie się najprawdziwszym i najbliższym twojemu sercu (i pupie) generatorem szczęścia. Muista Active Chair to jednak coś więcej niż mebel, który tobie dostarczy nowych doznań, a współpracownika, z którym siedzisz biurko w biurko, doprowadzi do białej gorączki. Ten projekt powstał w odpowiedzi na badania pokazujące, jak szkodliwy dla naszego ciała jest totalny brak aktywności.

Kołysanie się na Muista Active Chair stymuluje różne partie mięśni, poprawia krążenie, pomaga utrzymać właściwą postawę ciała i łagodzi stres.

Fanpage Musita Chair

Pomysłodawcami tego bujanego stołka jest dwójka litewskich projektantów Aurimas Lazinskas i Saulius Sestavickas. Swój patent pierwotnie wystawili na Kickstarterze. Zbiórka funduszy nie powiodła się, ale panowie nie zrezygnowali z produkcji.

Krzesła można kupić tutaj za 290 euro.

Choć twórcy projektu postawili obecnie na trochę bardziej uładzony, a nawet prorodzinny wizerunek swojego produktu, to umówmy się – o jego charakterze zadecyduje już sam użytkownik. Jeśli więc wasz kowbojski kapelusz porasta kurzem gdzieś w pawlaczu, to oto nadszedł jego czas!

Fanpage Muista Chair
Fanpage Muista Chair
Muista CHair za Kickstarter.com

Zdjęcie główne: Musita Chair za Kickstarter.com
Tekst: Kinga Dembińska

Print
Print Text
Zobacz więcej
Wybierz region
Facebook