Lech Starter

Foodwatch

mystreat food 1 kwietnia 2017

5 pomysłów na ogarnięcie jedzenia na imprezie w domu

Organizowanie domówek jest super. Każdy woli domówkę od wyjścia do klubu, bo nie płacimy za wstęp, 80% imprezy to nasi znajomi, mamy wpływ na grana muzykę, a jak się zmęczymy, to możemy poprosić gospodarza o udostępnienie łóżka, czy kanapy. Jednak niezależnie od skali domówki często problematyczna jest kwesta jedzenia, kto organizował ten wie.

F5 Gryzie

jedz 20 grudnia 2016

5 sposobów na lunch, który da ci dużo energii

Często po obfitym obiedzie czujesz się zmęczony i senny? Oznacza to, że danie, które zjadłeś miało niewystarczającą ilość mikro- i makrosładników. Magnez, żelazo, witaminy grupy B czy aminokwasy egzogenne – to jest to coś, co daje nam energię. Gdzie ich szukać? Oto 5 sposób na udany lunch.

F5 Gryzie

magazyn 12 grudnia 2016

5 najlepszych magazynów o jedzeniu

Kiedyś uważało się, że czasopisma o jedzeniu czytają głownie znudzone gospodynie domowe zapatrzone w Jamiego Olivera. Jednak wszystko się zmienia – teraz przyszedł czas na niezależne gazety, które przeniosły gastronomię na zupełnie nowy poziom. Jedzenie, tak samo jak i sztuka, filmy, fotografia oraz moda, stało się w końcu częścią życia kulturalnego.

F5 Gryzie

foood 19 listopada 2016

5 miejsc na śniadanie w Krakowie

Pyszne śniadanie może dodać energii, a chybione jedynie zirytować i zepsuć humor na resztę dnia. W trosce o wasze dobre samopoczucie przygotowaliśmy zestawienie najlepszych miejsc w Krakowie, w których zjecie naprawdę dobre śniadania i w dodatku w miłej atmosferze.

F5 Gryzie

Cały Gaweł 12 listopada 2016

5 miejsc na śniadanie w Trójmieście

Dobre śniadanie to początek dobrego dnia. Ale czasem tempo życia i obowiązki nie pozwalają nam na delektowanie się nim w domu. Trzeba więc zjeść na mieście. Tym razem podpowiadamy, do jakich lokali wybrać się w Trójmieście. Oto 5 naszych propozycji.

F5 Gryzie